TZ - Jihlavský DIOD bude zcela zaplněn

TISKOVÁ ZPRÁVA

Jihlavský DIOD bude zcela zaplněn

 

Jihlava – KDU-ČSL Jihlava a Polná ve spolupráci s Mladými lidovci pořádá 24. 8. 2015 od 18:00 v jihlavském DIODU veřejnou besedu o aktuálním problému uprchlictví s názvem Uprchlíci a Evropa.

           

Jihlava – KDU-ČSL Jihlava a Polná ve spolupráci s Mladými lidovci pořádá 24. 8. 2015 od 18:00 v jihlavském DIODU veřejnou besedu o aktuálním problému uprchlictví s názvem Uprchlíci a Evropa.

„Podle zájmu občanů před samotným pořádáním můžeme říci, že DIOD bude zaplněný do posledního volného místa,“ raduje se ze zájmu o debatu jeden z lidoveckých organizátorů Karel Křivánek. Diváci budou mít tak možnost vyslechnout příspěvky pozvaných hostů, ale také jim položit svoji otázku a vyslechnout odpověď. Mezi hosty usedne například europoslanec Tomáš Zdechovský, poslanec Ivan Gabal, mluvčí iniciativy Islám v České republice nechceme Artur Fišer a další pozvaní hosté.

            „O velkém zájmu svědčí i to, že na naši akci dorazí i několik novinářů z jihlavských periodik a také zástupci České televize, kteří jsou k dnešnímu dni akreditování,“ doplňuje další z pořadatelů Petr Piáček.           

 

Kontakt: Karel Křivánek, tel.:  +420 731 178 681, karel.krivanek@atlas.cz