Lidovec z Polné míří do celostátní struktury strany

 

11010588_1030526776992005_3999822718669037737_n.jpg

Jednatel městské organizace KDU-ČSL Polná Karel Křivánek byl zvolen členem celostátní odborné komise KDU-ČSL pro rodinnou politiku. Rodinná politika je pro křesťanské demokraty hlavním tématem stranické politiky.

 

 

 

 

 

 

 

Jednatel městské organizace KDU-ČSL Polná Karel Křivánek byl zvolen členem celostátní odborné komise KDU-ČSL pro rodinnou politiku. Rodinná politika je pro křesťanské demokraty hlavním tématem stranické politiky. Informaci Občasníku o zvolení do celostátní komise potvrdil sám Křivánek.

„Rád bych díky svým zkušenostem z občanské poradny zvrátil několik rozhodnutí, která lidem komplikují život. Ať už se jedná o situace v exekucích, příspěvku na péči, financování soc. služeb,“ řekl Křivánek.

Do celostátní komise se vysočinský politik dostal na doporučení tajemníka programové komise strany Jaroslava Huláka a místopředsedy  strany Jana Bartoška.

“ S poslancem Kaňkovským  jsme členy stejné komise (pokud se nemýlím),  se senátorem Františkem Bradáčem se na spolupráci musím domluvit, “ plánuje nejbližší kroky politik Křivánek.

Zkušenosti z práce v celostátní komisi by Karel Křivánek rád přenesl na nižší stranickou úroveň – do krajské a místní politiky na Vysočině.

„Do Prahy se nestěhuji, mé srdce patří Polné. V manželce mám neuvěřitelnou podporu a jí patří jiná část srdce – ta část životního partnera“ říká mladý politik.

„Kam směřovat pro rodinnou politiku státu? Aby se mladí lidé nebáli mít děti,“ přeje si politik Křivánek.

 převzato: obcasnik.eu